O mně

Když jsem „Lentilku“ zakládala, nosila jsem ji již dlouho před tím v hlavě. Miluji kytky, krásné věci, dekorace, nápadité, neotřelé, originální, a hlavně radost lidí, kterou vidím, když někomu něco dám, a ono se to líbí. Začala jsem dělat věnce a dekorace pro své blízké.

A v roce 2016 udělala ten krok a založila „Lentilka´s“. Možná se ptáte, proč ten název. Je to jednoduché, jsou barevné s lahodnou náplní jako bonus, každá je jiná a neznám člověka, který by je neměl rád, přesto každý sáhne po jiné barvě. A přesně takové dekorace chci dělat, barevné, originální, s něčím navíc, které upoutají pozornost na první pohled. Každá je jiná a každá osloví někoho jiného. A z toho názvu vyplývá i moje motto „Všechno není jen černé nebo bílé.“ 

Začala jsem prodávat na trzích a přes internet. Poznala jsem spoustu příjemných lidí a zjistila jsem, že se mé výrobky líbí. A proto mám chuť stále něco tvořit a posouvat se dál. Byly a jsou nějaké černé mráčky, ale zatím ta zapálenost je větší a silnější, než to vzdát.

Velké díky patří mé rodině, která mě od začátku podporuje, mému partnerovi, který stojí při mně a nebojí se říct i negativní názor, protože i ty mě posouvají dál. Samozřejmě mému největšímu spojenci a lásce – mému synovi, který je odmalička v jednom kole, který se mnou najezdí stovky kilometrů, a trpělivě čeká, až si maminka všechno zařídí a vyřídí.

A v neposlední řadě všem mým příznivcům. Těm, kteří mě podporují, sledují a kupují si moje výrobky.

Mé plány do budoucna jsou úplně jasné. Chci dál prodávat na trzích a jednou si chci otevřít svůj obchod, který bude dýchat krásou, optimismem, originalitou a přátelským prostředím, kde se všichni budou cítit dobře.

Tak mi držte palce a budu se na Vás těšit!!!

bty